13 replies [Poslední]
parasutist
Offline
Členem od: 04.08.2009

Tak se nám dnes vyklubal další vzor velitele, který v AFG před dvěma lety nechal po najetí vozidla na minu podepsat zraněnému a otřesenému vojákovi protokol o zničení notenbooku(který ale ve vozidle nebyl!) ve kterém byly data vojáků AČR. No aspoň že si to dotyčný po tom co se mu to rozleželo v hlavě nenechal pro sebe a ohlásil to VP. Výsledek je sice jen finanční postich p. plk, ale není to trošku málo za zneužití tísně zraněného vojáka? Co myslíte udělat to někdo z nižších hodností a funkcí byly by jste ještě v AČR? Asi ne.

sedivec
Offline
Členem od: 10.10.2013
odpověď

Kdyby jsi plk.Střechu znal, tak nebudeš plácat nesmysly ta polovojáku. Kdyby bylo v armádě víc Střechů tak tam nebude takový bor...Pá.

JÁ78
Offline
Členem od: 21.08.2010
Velitel

pplk. Ivo STŘECHA, byl a pořád je velitel, který má mou podporu, velel mi u mechny v Hranicích. Pokud čte pan pplk. tyto stránky tak ho touto cestou zdravím a přeji mu hodně osobních i pracovních úspěchů.  

harb
Offline
Členem od: 07.07.2010
zase jeden lampičkář

tak to by mě zajímalo kam na ten svůj názor chodíš, ty si snad u toho byl že se do toho vůbec montuješ, nebo Byl někdy pan plk.tvůj nadřízený, že by ses vůbec o něj mohl otírat? Je to jeden z lepších velitelů a lidé kteří pod ním slouží to moc dobře ví a takové šmucky jako jsi ty neberou naštěstí vážně.  je mi jasné že z tebe mluví pouhá závist
 

karlek
Offline
Členem od: 11.11.2009
správní kamarádi

to musíte mít ty správné kamarády třeba Aleše O.... .Pak vám i tohle projde.

harb
Offline
Členem od: 07.07.2010
ať má kamarády nebo nemá je

ať má kamarády nebo nemá je to úplně jedno, chytráku si zabal na půr roku věci a vypadni si z domova a zkus si to velet v takových podmínkách a měj zodpovědnost za tolik lidí, nějaký debilní počítač konečně přestaneš řešit

Bartak
Offline
Členem od: 05.01.2010
Myslíš toho supervojáka?

Myslíš toho supervojáka OPATU?

academicus
Offline
Členem od: 18.12.2009
a bylo to tak doopravdy ...

... já jen jestli to zas není nějaký FAKE ?!?

viriathus
Offline
Členem od: 02.07.2010
re:

Píše se "FINANČNÍ POSTIH", ty debile.

parasutist
Offline
Členem od: 04.08.2009
plk. Střecha

ale ale, jsem se překlepl to se stane a hned nadávat? A něco konkrétního k tématu by jsi nevypotil? Ty budeš z Hranic že? No jo potrestali ho tím že bude velet novému kontingentu v AFG jak pěkné.

christo
Offline
Členem od: 24.06.2010
Ty debile????

viriathus : možná se trochu srovnej, tady nejsi někde na xchatu a podobnejch maličkostech, aby jsi se patlal a rousnil v textových chybách. Nebo jsi jen zahořklej soudruh učitel? Tohle fórum je snad o něčem jiným ne?

Technik
Offline
Členem od: 30.06.2009
Ale no tak...

Na tom snad nestojí svět kolego!
podívejte se asi takhle.
To co provedl pan Střecha vidím jako zneužití pravomoci,  byl zneužitý voják v tísni a pan Střecha toho pravděpodobně využil. Jak to bylo ve skutečnosti by měly zjistit orgány činné v trestním řízení. Bohužel, kde není žalobce , není soudce....
Druhou věcí je, a to mě dost zarazilo, ztrátu notebooku s daty měl nadřízený ohlásit NBÚ,které mělo konat dle zákona 412.

harb
Offline
Členem od: 07.07.2010
se prober, neměl by hlásit i

se prober, neměl by hlásit i to že si prdne někde v utajení aby ho nikdo neslyšel? dle zákona se na NBÚ hlásí pouze utajované věci tak co to sem vůbec pleteš? je vidět, že jsi to tálně mimi mísu, závidíš mu že je tak dobrý co, to ty by si stáhl prdel a utíkal hned na NBÚ kde by z tebe měli jen legraci, proč řešíš 1 počítač? myslíš si že je to podstatné kdyby jste raději řešili to jak je to dobrý velitel a jak na své lidi myslí a snaží se jim pomáhat, ale to vy nevidíte co.KDO CHCE PSA BÍT, HŮL SI VŽDY NAJDE!!!!!! i když je to taková blbost

Technik
Offline
Členem od: 30.06.2009
plácáš blbosti.

Byla to možná obyčejná zlodějna nějakého chudáčka který na misi nedokáže vydělat ani na notebook za 10litrů.
Jenže nikdo není schopen říci co bylo na disku za data, že? Už jenom snaha jak ten noťas 
"odepsat" byla podivná.  Copak udělala pro objasnění VP???
Jo třeba na hardu zrovna byl sken i tvého osobního spisu a teď někdo ho má v ruce a ví na tebe i číslo bot :-)))  Líbí se ti to???
A nakonec i takový přihlouplý notebook je dobrá válečná kořist. Nedávno se jich pár v Iráku objevilo a tam byli snímky z UAV stejné co měli US velitelé. Jo, stačilo připojit wi-fi kartu a instalovat cracknutý Sky grabber zrovna do takového notebooku. 
Více nemá smysl rozebírat, na to tvoje myšlení "z mechny" při vší úctě k inteligentním a chytrým vojákům tam sloužícím nestačí. 
Takových "senza velitelů" co vychvaluješ jsem za svoji kariéru viděl "neurekom" všechny takové semlel čas a průšvihy.  
Až budeš v army dalších pár let, změníš názor. Jsi idealista, přeji ti, aby tvé procitnutí do reality nebylo moc tvrdé.